Antalya Beko Buzdolabı Servisi

Antalya Beko Buzdolabı Servisimiz, sektöründe zirvede olan tek servis olarak, Antalya geneline geniş servis ağı oluşturup müşterilerimizin klima hakkındaki sorunlarına en hızlı bir şekilde 7/24 çağrı merkezi sistemimizde aynı gün ve anında servis ulaştırılması için çalışmaktadır.11 yıllık tecrübe ve kalifiye elemanlarımız ile beraber bir iş disiplini içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Çoğumuzun evlerinde bulunan buzdolapları; yiyecek içeceklerin serin ve soğuk kalmasını, aynı zamanda sebze meyvelerin tazeliğini ve canlılığını korumaktadır.

Buzdolapları soğutma teknolojileri sayesinde yiyeceklerinizi bozulmadan muhafaza eden elektronik cihazlardır. Buzdolabı markaları farklı olsa da çalışma prensipleri birbirine çok benzerdir. Isı transferi sayesinde kabinden alınan sıcak hava dışarıya tahliye edilir. Buzdolapları tam bir fizik olayıdır, termodinamikten yararlanarak işlevlerini yerine getirirler. Ancak buzdolaplarının sorunları olabileceği gibi; bakım ve servis ihtiyaçları da vardır.

antalya-beko-buzdolabi-servis

Servis olarak genellikle karşılaştığımız sorunlardan biri buzdolabının yeterli soğutmaması.. Aşırı dolu buzdolapları dolabın içerisindeki soğutucu kanaldan geçen havanın geçişini engelleyeceğinden ısınıp, soğutma işlemine devam edemeyebilir. Veya bazı ürünlerimizin üzerindeki buzdolabı bilgisayarının ayarları ile oynanmış olabilir. Bunlar basit gibi görünen sorunlardır ancak işin ustasının müdahale etmesi daha uygun olacaktır.

Antalya Beko Buzdolabı Servisi olarak çağrı merkezimizden kesintisiz teknik destek hizmetinden yaralanabilirsiniz. Yerinde arıza tespiti ve tamir işlemleri ile kısa sürede sorunu anlayıp anında müdahalede bulunabiliyoruz.

Tamir, onarım ve parça değişimi işlemlerinde yan sanayi parçalara asla yer verilmeyip tamamen orijinal parçalar kullanılmaktadır. Onarımı yapılmış olan buzdolabınız sizlere teslim edilmeden önce kalifiye servis elemanlarımız tarafından test edilmektedir. Sizleri mağdur etmeden en kısa sürede tarafınıza teslim edilmektedir.

antalya-beko-buzdolabi-servis-1

Hizmet konusundaki hızımız ve titizliğimiz nedeniyle kazandığımız birçok müşteri memnuniyeti bizleri alanımızda öncü ve lider bir firma haline getirmiştir. Ayrıca uygun fiyatlar ve güvenilir ödeme koşulları ile bütçenizi de düşündüğümüzden emin olmanızı isteriz.

Siz değerli ziyaretçilerimizin de memnuniyetini kazanmak istiyoruz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek ve yardımcı olabilmek adına servis talepleriniz için +90 242 244 00 32 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz. En kısa sürede problemlerinizi çözmek üzere size geri dönüş sağlayacağız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.